Spraw radość motocykliście ciekawym prezentem

Motocyklista motocykliście zawsze będzie wiedział co kupić. W końcu sam ma podobne potrzeby i kieruje się motoryzacyjnym instynktem. Co jednak w przypadku gdy ukochana/ukochany, chce uszczęśliwić swoją drugą połówkę oryginalnym podarkiem, ściśle związanym z jego pasją? Oto kilka pomysłów na oryginalny prezent dla fana jednośladów.

Karta upominkowa

To bez wątpienia najbezpieczniejsza forma niespodzianki. Za wskazaną kwotę uszczęśliwiona osoba zaopatrzy się we wszystkie niezbędne rzeczy, o których marzy lub których potrzebuje. Producenci akcesoriów, jak i firm produkujących motory, mają w swoich ofertach tego rodzaju bony. Przed zakupem warto dowiedzieć się, jaki motocykl posiada ważna dla naszego serca osoba, gdyż koszt części do ścigacza jest inny, niż choćby do turystyka. A wtedy wartość samej karty też ulega zmianie.

Kosmetyki motocyklowe

To na pewno przydatny prezent, ale też bardzo drogi. Właściwie wszystkie tego typu dodatki przydadzą się w trakcie sezonu. Można je zamówić zarówno przez internet, jak i nabyć w sklepach i salonach stacjonarnych. Zestawy chemii motocyklowej są nieco tańsze. Miłośnik jednośladów przyjmie je z wdzięcznością.

Literatura

W trakcie sezonu kierowcy zazwyczaj nie mają czasu na czytanie. Jednak słońce niekiedy schowa się za ciężkimi od wody chmurami, a wiosna i lato też nie trwają wiecznie. W deszczowe lub zimowe dni każdy fan dwóch kółek z przyjemnością odda się lekturze o tematyce ściśle powiązanej z jego pasją. Co zatem skutecznie zaabsorbuje jego czytelniczą uwagę? Z pewnością „Motocyklista doskonały” Davida L. Hougha. To zbiór artykułów publikowanych w prasie specjalistycznej, przez wielu uznawany za swego rodzaju „biblię motocyklisty”. Inne pozycje godne polecenia to „Strategie uliczne” tego samego autora czy „Przyśpieszenie – A twist of the wrist” Keitha Code’a.

Części

Zakup części do motoru to wydatek rzędu od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Ponadto musi być poparty wiedzą, czy będą one pasować do motocykla obdarowywanej osoby. Bezpiecznym rozwiązaniem jest inwestycja w sprawdzone wyroby renomowanych marek, w dodatku o zastosowaniu uniwersalnym. Bez wątpienia można do nich zaliczyć tarcze hamulcowe EBC, płyny chłodzące MOTUL MOTOCOOL, akumulatory firmy YUASA czy dźwignie hamulców przedsiębiorstwa Vicma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *